>>Powrót do poprzedniej strony<<

Obudowy nowoczesne


Nasza firma zajmuje się przede wszystkim wykonywaniem i montażem kominków według indywidulanych projektów. Jednakże w odpowiedzi na zapotrzebowanie tych klientów, którzy chcą wykonać kominek samodzielnie przedstawiamy Państwu całą gamę gotowych obudów kominkowych w cenie już od 671,00zł...

Obudowy gotowe charakteryzuje:
* dostępność niemal "od ręki";
* stosunkowo niska cena, gdyż są produkowane seryjnie;
* zazwyczaj prosty montaż.


Obudowa Ilta Obudowa ILTA:
przeznaczona do montażu z wkładem kominkowym z trójstronną wizją ognia. Wykonana z naturalnego kamienia VENGE uzupełniona TRAWERTYNEM. Na szczególna uwagę zasługuje kamień VENGE zbliżony kolorem do okładzin meblowych. Czas realizacji ok. 4 tygodnie. Cena orientacyjna - może ulec zmianie w zależności od parametrów zamawianej obudowy. Istnieje możliwość przygotowania pod inny wkład.

Obudowa w wersji pod wkład:
* UNIFLAM 700 SELENIC 3 - 5 000,00 zł
* AXIS FH 900 3V - 5 400,00 zł
* AXIS FH 1200 3V - 6 600,00 zł
Obudowa Shira Obudowa przeznaczona do montażu z wkładem kominkowym o prostej szybie. Wykonana jest ze stali nierdzewnej szlifowanej. Przednią fasadę obudowy stanowi rama wykonana z hartowanego szkła. Czas realizacji ok. 4 tygodnie. Cena orientacyjna - może ulec zmianie w zależności od parametrów zamawianej obudowy. Istnieje możliwość przygotowania pod inny wkład.

Obudowa w wersji pod wkład:
* UNIFLAM 700 Selenic lub inny - 2 999,00 zł
* HERGOM 700 lub podobny - 3 900,00 zł
* o szerokości fasady 800 mm - 4 300,00 zł
Obudowa Dag Obudowa przeznaczona do montażu z wkładem o szerokości fasady 800 mm. Wykonana z czarnej stali lakierowanej na kolor brąz brokatowy. Przednią fasadę stanowi rama z hartowanego szkła. Element szklany ozdobiony jest wzorem wykonanym przy użyciu techniki piaskowania. Półka pod wkładem została wykonana z naturalnego kamienia. Czas realizacji ok. 4 tygodnie. Cena orientacyjna - może ulec zmianie w zależności od parametrów zamawianej obudowy. Istnieje możliwość przygotowania pod inny wkład.

Obudowa w wersji pod wkład:
* HERGOM 700 lub podobny - 3 900,00 zł
* o szerokości fasady 800 mm - 4 300,00 zł
Obudowa EGO do wkładu Amelia
PORTAL Z KAMIENIA EMPERADOR:

EGO to linia nowoczesnych obudów wykonanych z marmuru w różnych kolorach.

Proste i eleganckie łączenia kamienia sprawiają, że mimo swojej minimalistycznej formy obudowa ta doskonale prezentuje się we wnętrzach salonów. Jej zaletą jest cena oraz stosunkowo łatwy i szybki montaż.

W naszej ofercie dostępne są ramy w różnych rozmiarach. Cena: 1 350,00 zł - 1 500,00 zł

Obudowa heban do wkładu Oliwia
PORTAL Z FORNIRU:

Rama portalowa to nowoczesna obudowa kominkowa, która daje możliwość połączenia forniru z naturalnym kamieniem.

Wymagane jest, aby obudowa nie była w bezpośrednim sąsiedztwie drzwiczek, należy je oddzielić przynajmniej 3 cm odstępem, dlatego zaleca się dokupienie ramki wykonanej z kamienia.

W naszej ofercie dostępne są ramy w różnych rozmiarach i kolorach.

Obudowa do wkładu MILA PORTAL Z FORNIRU - MILA

Rama portalowa do wkładu kominkowego Mila wykonana jest z drewna dąb bielony. Ciemne paski obudowy to okleina w kolorze wenge. Natomiast ramka przy wkładzie może zostać zrobiona z kamienia Crema Marfil lub Travertino Classico.

Czas realizacji wynosi 2-3 tygodnie.
Cena orientacyjna: 3 000,00 zł
Rama portalowa ZEBRANO jasne do wkładu Maja Wieża Rama portalowa ZEBRANO jasne do wkładu kominkowego Maja Wieża. To przykład na to, że ramy portalowe mogą przybierać formę obudów ekskluzywnych, nowoczesnych i bardzo wyrafinowanych. Czas realizacji wynosi 2-3 tygodnie.
Obudowa Ego emperador brown do wkładu Oliwia Rama portalowa do wkładu kominkowego Oliwia wykonana z marmuru emperador brown. Proste i eleganckie łączenia kamienia sprawiają, że mimo swojej minimalistycznej formy obudowa Ego (Emperador Dark) doskonale prezentuje się we wnętrzach salonów. Czas realizacji wynosi ok. 2-3 tygodnie.
Obudowa Ego botticino do wkładu Amelia Obudowa portalowa do wkładu kominkowego Amelia wykonana z aglomarmuru botticino. Proste i eleganckie łączenia kamienia sprawiają, że mimo swojej minimalistycznej formy obudowa Ego ( botticino) doskonale prezentuje się we wnętrzach salonów. Czas realizacji wynosi ok. 2-3 tygodnie.
Rama portalowa stalowa do wkładu Oliwia Stalowa rama portalowa do wkładu kominkowego Oliwia wykonana jest ze szlifowanej blachy nierdzewnej o fakturze kratki, co podkreśla urok i wygląd kominka. Doskonale wpasuje się w modne wnętrze dzięki czemu może być jego uzupełnieniem lub stanowić mocniejszy, wyraźny akcent, utrzymany w surowym, ale eleganckim stylu. Realizacja zamówienia od 2 do 3 tygodni.

Rama portalowa stalowa do wkładu Mila Stalowa rama portalowa do wkładu kominkowego Mila wykonana jest ze szlifowanej blachy nierdzewnej o grubości: 0,8 mm. Doskonale wpasuje się w modne wnętrze dzięki czemu może być jego uzupełnieniem lub stanowić mocniejszy, wyraźny akcent, utrzymany w surowym, ale eleganckim stylu. Realizacja zamówienia od 2 do 3 tygodni.

Obudowa Celius Obudowa CELIUS:
przeznaczona jest do montażu z wkładem kominkowym B1.0 LUX lub innym o zbliżonych wymiarach. Elementy obudowy wykonane są z naturalnego kamienia polerowanego CREMA FILATO.

W skład zestawu wchodzą elementy z naturalnego kamienia polerowanego, z których należy złożyć portal kominkowy, a następnie zamontować przyklejając poszczególne jego elementy do płaskiej ściany wykonanej we własnym zakresie z niepalnego materiału. Staranie zmontowana obudowa przez monterów posiadających odpowiednie doświadczenie i kwalifikacje jest pięknym i funkcjonalnym wyrobem zdobiącym wnętrza salonów.

Cena detaliczna brutto: 3 790,00 zł
Obudowa Tarald Obudowa TARALD:

Czołowa rama tego kominka wykonana została z kamienia Capucino, półki oraz przysłony z naturalnego kamienia Saint Laurent. Obudowa przeznaczona do montażu z wkładem o standardowych rozmiarach wyposażonym w szybę prostą. Istnieje możliwość regulacji szerokości otworu pod wkład w zakresie 620-800mm oraz wysokości w zakresie 500-600mm. Regulacja odbywa się za pomocą przysłon z kamienia Saint Laurent.

Cena detaliczna brutto: 1 950,00 zł
Obudowa Axel Obudowa AXEL:
przeznaczona do montażu z wkładem kominkowym o standardowych rozmiarach, wyposażonym w szybę prostą. Możliwość regulacji szerokości otworu pod wkład kominkowy z zakresie 620-785mm oraz wysokości w zakresie 500-600mm.

Obudowę stanowi portal z kamienia. Fasada kominka wykonana została z kamienia naturalnego Capucino. Dodatkowo pomiędzy kamiennymi płytami fasady zastosowano dekoracyjne listwy z polerowanej stali szlachetnej.

Cena detaliczna brutto: 2 490,00 zł
Obudowa Ramer Obudowa RAMER:

przeznaczona do montażu z wkładem kominkowym o standardowych rozmiarach, wyposażonym w szybę prostą. Możliwość regulacji szerokości otworu pod wkład kominkowy w zakresie 650-805mm oraz wysokości w zakresie 45-56cm.

Obudowę stanowi portal z kamienia. Fasadę kominka wykonano z kamienia naturalnego Capucino. Blat pod paleniskiem wykonany został z kamienia naturalnego Magmos i sklejony w tzw. skrzynkę o wizualnej grubości 10 cm.

Cena detaliczna brutto: 2 490,00 zł
Obudowa Awentyn - wykonana z kamienia naturalnego CREMA FILATO Obudowa AWENTYN:
Obudowa przeznaczona do montażu z wkładem standardowym, wyposażonym w szybę prostą. Regulacja szerokości otworu pod wkład kominkowy w zakresie 620-780mm oraz wysokości w zakresie 500-600mm.

W skład zestawu wchodzą elementy kamienne, z których należy złożyć portal kominkowy, a następnie zamontować przyklejając poszczególne jego elementy do płaskiej ściany wykonanej we własnym zakresie z niepalnego materiału. W obudowie występują dwa rodzaje wykończenia powierzchni kamienia: poler i groszkowanie. Kamień: CREMA FILATO.

Cena detaliczna brutto: 3 810,00 zł
Obudowa Palatyn Obudowa PALATYN:
przeznaczona do montażu z wkładem standardowym, wyposażonym w szybę prostą. Regulacja szerokości otworu pod wkład kominkowy w zakresie 620-780mm oraz wysokości w zakresie 500-600mm.

W skład zestawu wchodzą elementy kamienne, z których należy złożyć portal kominkowy, a następnie zamontować przyklejając poszczególne jego elementy do płaskiej ściany wykonanej we własnym zakresie z niepalnego materiału. Kamień: CREMA FILATO.

Cena detaliczna brutto: 3 840,00 zł
Obudowa Irys Exclusive Obudowa IRYS Exclusive:
przeznaczona do montażu z wkładem kominkowym o standardowych rozmiarach, wyposażonym w szybę prostą. Możliwość regulacji szerokości otworu pod wkład kominkowy w zakresie 680-800mm oraz wysokości w zakresie 500-575mm. Regulacja odbywa się za pomocą przysłon z granitu Nero Assoluto.

W skład zestawu wchodzą elementy z naturalnego kamienia polerowanego, z których należy złożyć ramę kominka, a następnie zamontować przyklejając poszczególne jego elementy do płaskiej ściany wykonanej we własnym zakresie z niepalnego materiału. Kamień: granit NERO ASSOLUTO z dekorem we wzorze “Manhatan”

Cena detaliczna brutto: 3 190,00 zł
Obudowa Irys Obudowa IRYS:

przeznaczona do montażu z wkładem kominkowym o standardowych rozmiarach, wyposażonym w szybę prostą. Możliwość regulacji szerokości otworu pod wkład kominkowy w zakresie 680-800mm oraz wysokości w zakresie 500-580mm.

Czołowa rama kominka wykonana z naturalnego kamienia Capucino ozdobionego dekorem we wzorze "Ramki". Regulacja odbywa się za pomocą przysłon z czarnego granitu Nero Assoluto.

Cena detaliczna brutto: 1 930,00 zł
Obudowa Angus - wykonana z kamienia naturalnego CAPUCINO Obudowa ANGUS:
przeznaczona do montażu z wkładem kominkowym o standardowych rozmiarach, wyposażonym w szybę prostą. Ma możliwość regulacji szerokości otworu pod wkład kominkowy w zakresie 670-710mm oraz wysokości w zakresie 510-570mm. Regulacja odbywa się za pomocą przysłon z kamienia Capucino.

W skład zestawu wchodzą elementy z naturalnego kamienia polerowanego i łupanego, z których należy złożyć ramę kominka, a następnie zamontować przyklejając poszczególne jego elementy do płaskiej ściany wykonanej we własnym zakresie z niepalnego materiału. Boczne przysłony wykonano z naturalnego kamienia Capucino.

Cena detaliczna brutto: 2 415,00 zł
Obudowa Maver Obudowa MAVER:
Obudowa przeznaczona do montażu z wkładem o standardowych rozmiarach, wyposażonym w szybę prostą, panoramiczną lub pryzmatyczną. Otwór pod palenisko ma szerokość 700mm oraz wysokość 530mm (do wysokości 580mm).

Obudowę stanowią elementy kamienne, z których należy złożyć zabudowę uzupełniając elementami konstrukcyjnymi przygotowanymi we własnym zakresie.
- Blat kamienny o grubości 6 cm (3+3 cm) z krawędzią obrobioną w półwałek.
- Boczne kolumny z naturalnego kamienia Capucino
- Obudowa posiada w komplecie półokrągły czopuch.

Cena detaliczna brutto: 3 000,00 zł
Obudowa Linar pod wkład Selenic Obudowa przeznaczona do montażu z wkładem kominkowym UNIFLAM 700 SELENIC boczna prawa lub lewa szyba (oraz innym o zbliżonych wymiarach). Występuje jako wersja na prostą ścianę i narożnik oraz jako kominek lewo lub prawostronny.
Elementy polerowane: kamień naturalny DAYNO REALE oraz SAINT LAURENT. W zestawie zawiera także płyty izolacyjne SILCA do wykonania czopucha!

Obudowa na bocznej ściance posiada system praktycznych półek, na których można ustawiać domowe ozdoby.

Obudowa w wersji pod wkład:
* Uniflam 700 Selenic z boczną szybą: 4 200,00 zł
Obudowa Silje Obudowa Silje:
przeznaczona do montażu z wkładem kominkowym Laudel 900 Grande Vision lub innym o zbliżonych wymiarach. Obudowę stanowi rama wykonana z czarnej stali lakierowanej na kolor kremowy oraz grafitowy. Półka pod wkładem została wykonana z naturalnego granitu w czarnym kolorze. Czas realizacji ok. 4 tygodnie. Istnieje możliwość przygotowania pod inny wkład.Obudowa w wersji pod wkład:
* o szerokości fasady 700 mm - 2 590,00 zł
* o szerokości fasady 800 mm - 2 790,00 zł
* o szerokości fasady 1400 mm - 2 990,00 zł
Obudowa Tore Obudowa TORE:
przeznaczona do montażu z wkładem kominkowy o prostej szybie. Ramę wykonano ze stali lakierowej na kolor kremowy oraz grafitowy. Półka pod wkładem została wykonana z naturalnego granitu w czarnym kolorze.

Istnieje możliwość przygotowania obudowy pod konkretny wkład kominkowy.

Obudowa w wersji pod wkład:
* o szerokości fasady 700 mm - 1 900,00 zł
* o szerokości fasady 800 mm - 2 100,00 zł
* o szerokości fasady 900 mm - 2 300,00 zł
Przykładowe kominki nowoczesne wykonane przez naszą firmę:

Nowoczesny kominek z kafli wielkoformatowych - Ceramika KORNAK Kominek z marmuru Botticino z paleniskiem stalowo-szamotowym KV 055 Nowoczesny kominek z marmuru z wkładem Arysto 10 P

Więcej naszych realizacji znajdą Państwo w zakładce "NASZE REALIZACJE"


| ZDJĘCIA KOMINKÓW | KOMINKI AKUMULACYJNE | KOMINKI NOWOCZESNE | WKŁADY KOMINKOWE | SKLEP |