>>Powrót do poprzedniej strony<<




NOWOCZESNE

Absolutny HIT współczesnej branży kominkowej. Ich kształty są bardzo zróżnicowane, ale przede wszystkim nawiązują do prostych, często ascetycznych wnętrz, w których minimalizm jest cechą dominującą.


Obudowy nowoczesne





KLASYCZNE

Doskonale komponują się z wnętrzami w starym stylu, w odnawianych budynkach, nadają wnętrzom posmak barokowego, dekadenckiego czy renesansowego stylu. Często wykonywane są z marmuru.


Obudowy tradycyjne, klasyczne





RUSTYKALNE

Kominki rustykalne do niedawna były w Polsce bardzo popularne. Ich zaletą jest cena i wygląd, który kojarzy się z ciepłem domowego ogniska.


Obudowy rustykalne





KAFLOWE

Kafle wracają na salony w wielkim stylu! Zarówno te klasyczne, które nawiązują do tradycyjnych pieców kaflowych budowanych kilkadziesiąt, czy nawet kilkaset lat temu, jak i zupełnie nowoczesne - wielkoformatowe. Kominki i piece kaflowe stanowią znakomite źródło ciepła. Dostępne są w wielu kolorach i wzorach.


Obudowy z kafli





PORTALE KOMINKOWE


Kojarzą się z bogactwem i dobrym gustem... Mają klasyczny lub bardzo nowoczesny charakter. Mogą być zupełnie proste lub bogato rzeźbione - zapraszamy do obejrzenia galerii oferowanych przez naszą firmę portali kominkowych w różnych stylach.

Obudowy portalowe